ahccr_logo_1_white.png

Hřebci

Vážení chovatelé, 


v této sekci můžete nalézt seznam hřebců, aktuálně působících v plemenitbě dle výpisu z ÚEK Slatiňany a také individuální nabídky jednotlivých hřebců, včetně kontaktů na majitele. Postupně zde budou také zveřejňovány výsledky jednotlivých genetických testů hřebců, kterým bude vydáno povolení k plemenitbě. 


Doufáme, že pro Vás tato sekce bude přínosem. 


Seznam hřebců 2023 


———————————————————————————————————————————————————————————————————————————

DFR BLUHAWKS MAKEETA

 

Velmi chytrý, klidný hřebec s vyrovnanou povahou, pracuje v zápřahu i pod sedlem, neleká se, nic neřeší. KVH 157cm. Svůj charakter předává svým potomkům. 6panel N/N homozygot na černou a PATN1. 100%FPD/5GAP. Připouští pouze přirozeně. Možnost ustájení klisny do zjištění březosti. Cena 15000,-Kč

www.konezameriky.cz

tel: 776 844 270

Pleslová Věra

 

     

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

HUGO LUCKY STAR

Hugo je mladý hřebec v majetku p. Cihlové z Českých Budějovic. Kontakt na paní Cihlovou zde: tel.: +420 603 826 200, e-mail: ecola@seznam.cz.

 

  Hugo-genetika_FINALHugo certifikát_ORIG

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

IMA LEGAL IMPACK

 

100% prověřený hřebec Appaloosa 

  Mnohonásobný mistr světa

  Mnohonásobný národní Grand šampion

  Mnohonásobný mistr Evropy

  Mnohonásobný mistr ČR

  ROM Register of Merit-Halter

  ROM Register of Merit – Color Halter

  – Ima Legal Impack má celkem 256,5 bodů ze soutěžních arén.

  – FPD (Foundation Pedigree Designation) se 77 % krve appaloos

  – 6 panelový negativ – HYPP, HERDA, GBED, PSSM1, IMM a MH.


Ima Legal Impack je nápadně zbarvený hřebec, který se narodil v Mississippi v USA a za svou krátkou kariéru na americkém výstavišti získal řadu titulů. Do arény vstoupil jako roční v roce 2012, zúčastnil se celkem 4 různých show v non-pro i open kategoriích a nikdy se neumístil hůře než 3. Nicméně skvělými výsledky jeho první soutěžní sezóny byly titul mistra republiky  mezi FPD hřebci a v této třídě dokonce titul mistra světa.  V sezóně 2013 se zúčastnil sedmi výstav s 26 non-pro starty a 36 v open.  Z těchto úctyhodných 62 startů byl pouze 1x šestý, 6x druhý a ve všech ostatních případech první, s mnoha tituly Grand nebo Reserve Champion!  A znovu se stal mistrem světa, tentokrát třikrát v Open Most Colorful na Halter, Non-Pro Most Colorful na Halter a FPD Stallions.  V roce 2014 absolvoval jedinou výstavu a národní šampionát před dlouhou cestou do ČR, ze které si odnesl Národního šampiona FPD Halter Stallions a Reserve National Champion Most Colorful at Halter. 


  Jeho závodní kariéra pokračuje i v České republice, a to i v jezdeckých třídách jako trail, pleasure, hunter in hand a ranch.  Na konci roku 2017 získala Ima Legal Impack již 256,5 bodů z různých tříd.


Více informací Vám rádi poskytneme osobně či na  tel: +420 723 635 344

g.venclova@seznam.cz

Dolní Habartice 141, Děčín