foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/91612/virtual/www/templates/dd_horseclub_53/functions.php on line 202

Ve dnech 19.-20.7.2014 se konala již XI. Czech Appaloosa Show v krásném areálu ranče Happy Haur v Krakovanech. Tentokrát jsme do Čech pozvali naprosto profesionální a milou rozhodčí Lindu Lee Long z Texasu, kterou nám pomohla vybrat bývalá prezidentka clubu Ing. Petra Malásková. Sjelo se pět desítek nádherných koní. Byli jsme velmi potěšeni podporou ve třídách all breeds, kde startovala i ostatní plemena, jako QH, PH, atd.

Vystavovalo se i jezdilo ve spoustě tříd, v sedlech westernových i anglických. Show byla zajímavá jak pro chovatele, tak jezdce i diváky. Oba dny byly velmi teplé a tak jsme se všichni potili nejen nervozitou :-). Přes tíživé horko dorazila spousta diváků, kteří se postarali o úžasnou atmosféru hlavně při dobytkářských disciplínách. Pro diváky jsme připravili letáčky, abychom i jim přiblížili jednotlivé třídy a plemeno Applaoosa.

Věříme, že se XI. Appaloosa Show vydařila a že nový tým nezklamal a plnohodnotně nahradil tým minulý. Tímto děkujeme všem předešlým týmům za práci, kterou pro Appaloosy vykonávali. Jsme moc rádi, že Appaloosa Horse Club ČR dobře funguje, že členové a koně stále přibývají! Slibujeme, že se budeme snažit dál toto krásné plemeno propagovat a rozšiřovat mezi lidi, kteří tyto koně milují.

Velmi děkujeme všem, kdo s letošní Appaloosa Show pomáhali a podporovali ji. Také děkujeme majitelům appaloos, že přijeli ukázat své miláčky veřejnosti a samozřejmě našim štědrým sponzorům, bez kterých by nikdo nedostal žádné krásné ceny.

Velké poděkování patří i TV-Prima za krásnou reportáž z naší Appaloosa Show. Bez Vás všech by to zkrátka nešlo. 

705 2367

 

Za celý CZ Appaloosa tým Gabriela Horáčková