foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/91612/virtual/www/templates/dd_horseclub_53/functions.php on line 202

Síň slávy Appaloosa Horse Clubu byla založena v roce 1986 k uznávání jedinečného přínosu a pozitivního dopadu jednotlivých koní a lidí na ApHC. Každý rok představenstvo hlasuje o nominacích obdržených od členské základny, aby vybralo koně a osobnosti, kteří budou přidáni. Od roku 1986 se síň slávy rozrostla o dostihovou a trailovou kategorii (zde je myšleno trail jako terénní jízda, ne disciplína) a nyní obsahuje více než 200 členů.

Dostihová síň slávy, založená v roce 1988, přidává jednoho koně a jednu osobnost každý rok. Kandidáti do dostihové síně slávy jsou odhlasováni a schváleni výkonnou dostihovou komisí. Zapsání prvního trailového jezdce do síně slávy proběhlo v roce 1999. Členové trailové síně slávy jsou zapsáni automaticky po absolvování 50 trailových jízd pod hlavičkou ApHC trvajících 5 dní nebo více.

Koně musí být registrováni v ApHC a musí být zesnulí do termínu jmenování, aby mohli být nominovaní do síně slávy, jak už obecné, tak dostihové. Nicméně v ApHC registrovaní koně, živí i po smrti, mohou být zapsáni do síně slávy automaticky, když získají následující:

  • Hřebec, který získal bronzovou Supreme Sire Production Plaque (plaketa pro vynikající plemeníky) zplozením 40 různých vítězů bronzové medaile, nebo stříbrnou Supreme Sire Production Plaque zplozením 16 různých vítězů stříbrné medaile, nebo zlatou Supreme Sire Production Plaque zplozením 8 různých vítězů zlaté medaile.
  • Klisna, která získala bronzovou Supreme Dam Production Plaque (plaketa pro význačné chovné klisny) zplozením 5 různých vítězů bronzové medaile, nebo stříbrnou Supreme Dam Production Plaque zplozením 4 různých vítězů stříbrné medaile, nebo zlatou Supreme Dam Production Plaque zplozením 3 různých vítězů zlaté medaile.
  • Valach, který získal 14 bronzových medailí, nebo 9 stříbrných, nebo 2 zlaté.
  • Jakýkoli kůň, který získal diamantovou medaili.
  • Jakýkoli v ApHC registrovaný otec nebo matka koně, který získal diamantovou medaili.

Termín pro nominaci koně nebo osobnosti do síně slávy ApHC je 31. října. Nominace obdržené po tomto datu budou uvažovány pro následující rok.

                  images          maids dream

Zde najdete kompletní síň slávy http://www.appaloosa.com/association/hof.htm